Heyco Products Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1615
$0.1615
10
$0.1349
$1.349
25
$0.1197
$2.9925
50
$0.11172
$5.586
100
$0.10374
$10.374
250
$0.091808
$22.952
500
$0.087818
$43.909
1000
$0.071848
$71.848
2500
$0.065864
$164.66
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.390" (9.91mm) |
| Color | White |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.500" (12.70mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |