Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7195
$1.7195
10
$1.46395
$14.6395
100
$1.209445
$120.9445
1000
$0.954798
$954.798
2500
$0.891148
$2227.87
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Red |
| Row Spacing | 0.087" (2.20mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glass Filled |
| Series | Mini50 206523 |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Connector Position Assurance (CPA) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 206523 |