RAF Electronic Hardware
型号:
2069-256-SS-20
封装:
-
批次:
-
描述:
3/16 HEX X 1-1/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1825
$3.1825
5
$3.0191
$15.0955
10
$2.9393
$29.393
25
$2.86026
$71.5065
50
$2.78065
$139.0325
100
$2.621715
$262.1715
250
$2.462856
$615.714
500
$2.383398
$1191.699
1000
$2.30395
$2303.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.250" (31.75mm) |
| Length - Overall | 1.250" (31.75mm) |
| Plating | Passivated |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #2-56 |
| Base Product Number | 2069-256 |