Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.21445
$22.1445
100
$1.761205
$176.1205
1000
$1.459304
$1459.304
2500
$1.358671
$3396.6775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 18 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Mini-Fit Sigma 207017 |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 207017 |