Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.6715
$5.6715
10
$5.12145
$51.2145
25
$4.883
$122.075
100
$4.23985
$423.985
250
$4.04928
$1012.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 617MHz ~ 894MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz |
| Applications | LTE |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Height (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | 208485 |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 755.5MHz, 2.2GHz, 3.55GHz |
| Mfr | Molex |
| Return Loss | -4dB, -6dB |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 1.6dBi, 4.7dBi, 3.6dBi |
| Base Product Number | 208485 |
| Frequency Group | Wide Band |