首页 / 射频屏蔽 / 20S-CBSA-0.5X0.75X0.2
minImg
20S-CBSA-0.5X0.75X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
20S-CBSA-0.5X0.75X0.2
描述:
RF SHIELD 0.5" X 0.75" SMD
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 0.750" (19.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)