首页 / 射频屏蔽 / 20S-CBSA-2.75X3.5X0.2
minImg
20S-CBSA-2.75X3.5X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
20S-CBSA-2.75X3.5X0.2
描述:
RF SHIELD 2.75" X 3.5" SMD
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)