首页 / 射频屏蔽 / 20S-CBSF-1.25X2.25X0.42
minImg
20S-CBSF-1.25X2.25X0.42
Leader Tech Inc.
型号:
20S-CBSF-1.25X2.25X0.42
描述:
RF SHIELD 1.25" X 2.25" SMD
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 2.250" (57.15mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.420" (10.67mm)