首页 / 射频屏蔽 / 20X-CBS-2.0X4.0X0.185
minImg
20X-CBS-2.0X4.0X0.185
Leader Tech Inc.
型号:
20X-CBS-2.0X4.0X0.185
描述:
RF SHIELD 2" X 4" SURFACE MOUNT
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Cover
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.185" (4.70mm)