首页 / 射频屏蔽 / 21-CBSA-3.75X4.25X0.225
minImg
21-CBSA-3.75X4.25X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21-CBSA-3.75X4.25X0.225
描述:
RF SHIELD 3.75" X 4.25" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)