RAF Electronic Hardware
型号:
2100-632-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 SS 1/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.969
$0.969
5
$0.8037
$4.0185
10
$0.72295
$7.2295
25
$0.64296
$16.074
50
$0.57855
$28.9275
100
$0.562495
$56.2495
250
$0.54644
$136.61
500
$0.530366
$265.183
1000
$0.482144
$482.144
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Length - Overall | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 2100-632 |