RAF Electronic Hardware
型号:
2101-632-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #6-32 ALUM 5/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
5
$0.5719
$2.8595
10
$0.4769
$4.769
25
$0.44878
$11.2195
50
$0.42959
$21.4795
100
$0.3819
$38.19
250
$0.362786
$90.6965
500
$0.343691
$171.8455
1000
$0.324596
$324.596
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Length - Overall | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 2101-632 |