HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.6845
$34.6845
10
$30.37245
$303.7245
25
$29.0605
$726.5125
50
$28.12304
$1406.152
100
$27.185485
$2718.5485
250
$25.685606
$6421.4015
请发送询价,我们将立即回复。

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 630V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 12A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | M12-4 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 4 (3 Power + PE) |
| Color | Silver |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | S |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | Han® M12 Power |
| Package | Bulk |
| Shell Material | - |