RAF Electronic Hardware
型号:
2106-632-B-5
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 5/8 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4795
$2.4795
5
$2.3598
$11.799
10
$2.2971
$22.971
25
$2.23478
$55.8695
50
$2.17284
$108.642
100
$2.048675
$204.8675
250
$1.924472
$481.118
500
$1.86238
$931.19
1000
$1.800307
$1800.307
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Silver |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Length - Overall | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Plating | Nickel |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 2106-632 |