Visual Communications Company - VCC
型号:
2110QA1
封装:
-
批次:
-
描述:
INDICATOR NEON RED PANEL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.1035
$8.1035
10
$5.87575
$58.7575
100
$4.855165
$485.5165
500
$4.252105
$2126.0525
1000
$4.020172
$4020.172
2000
$3.927404
$7854.808
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Series | 2110QA |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | Neon |
| Voltage | 105V ~ 125V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | - |