RAF Electronic Hardware
型号:
2128-632-SS-20
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 2.00 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.142
$4.142
5
$3.9311
$19.6555
10
$3.8266
$38.266
25
$3.72362
$93.0905
50
$3.62026
$181.013
100
$3.41335
$341.335
250
$3.20644
$801.61
500
$3.103023
$1551.5115
1000
$2.999587
$2999.587
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Plating | Passivated |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 2128-632 |