RAF Electronic Hardware
型号:
2130-832-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 HEX X 2-1/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4035
$2.4035
5
$2.2857
$11.4285
10
$2.22585
$22.2585
25
$2.16562
$54.1405
50
$2.10558
$105.279
100
$1.98531
$198.531
250
$1.864964
$466.241
500
$1.80481
$902.405
1000
$1.744656
$1744.656
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 2.250" (57.15mm) |
| Length - Overall | 2.250" (57.15mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |
| Base Product Number | 2130-832 |