Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.641
$2.641
25
$2.3218
$58.045
100
$2.1109
$211.09
250
$1.847028
$461.757
500
$1.794265
$897.1325
1000
$1.530402
$1530.402
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.125" (28.58mm) 1 1/8" |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Plating | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |