Heyco Products Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.1691
$1.691
25
$0.1501
$3.7525
50
$0.14003
$7.0015
100
$0.12996
$12.996
250
$0.114988
$28.747
500
$0.109972
$54.986
1000
$0.089984
$89.984
2500
$0.082479
$206.1975
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.810" (20.57mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.093" (27.76mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |