Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
25
$2.91308
$72.827
100
$2.64822
$264.822
250
$2.317202
$579.3005
500
$2.250987
$1125.4935
1000
$1.91996
$1919.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.625" (41.28mm) 1 5/8" |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Plating | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |