Pflitsch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.2155
$24.2155
10
$21.20115
$212.0115
25
$20.28516
$507.129
50
$19.63061
$981.5305
100
$18.97625
$1897.625
250
$17.929312
$4482.328
500
$17.405843
$8702.9215
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 300°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.550" (13.97mm) |
| Thread Length | 0.260" (6.60mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof; NEMA 4X |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.890" (22.6mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG16 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.710" (18.03mm) |
| Includes | Sealing Ring |
| Series | TOR-SPRING™ |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Pflitsch |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 21687 |
| Conduit Hub Size | - |