CTS Electrocomponents
型号:
219-9LPST
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.9785
$9.785
25
$0.91922
$22.9805
100
$0.7942
$79.42
250
$0.723748
$180.937
500
$0.672885
$336.4425
1000
$0.625946
$625.946
2500
$0.567264
$1418.16
5000
$0.528143
$2640.715
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 9 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 20VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 219 |
| Body Material | - |
| Length | 0.958" (24.33mm) |
| Electrical Life | 2,000 Cycles |
| Mfr | CTS Electrocomponents |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |