2191QL7-12V
Visual Communications Company - VCC
型号:
2191QL7-12V
描述:
LED YELLOW 12V PNL MNT
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Yellow
Ratings -
Series 2191QL
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 12V