2195QA3-28V
Visual Communications Company - VCC
型号:
2195QA3-28V
描述:
LED IND LIGHT AMB 28V QC PNL MT
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings -
Series 2195QA
Lens Style Round with Flat Top
Type Incandescent
Voltage 28V