Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.23
$3.23
10
$2.9051
$29.051
25
$2.74626
$68.6565
100
$2.38013
$238.013
250
$2.258036
$564.509
500
$2.026122
$1013.061
1000
$1.708784
$1708.784
2500
$1.623341
$4058.3525
5000
$1.562313
$7811.565
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz |
| Applications | Bluetooth, Zigbee™ |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| Height (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | 219611 |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5GHz, 6.525GHz |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Molex |
| Return Loss | -10dB |
| Features | Cable - 150mm |
| Package | Bag |
| Gain | 2.32dBi, 3.12dBi, 3.47dBi |
| Frequency Group | Wide Band |