21A-M100B-C
Qualtek
型号:
21A-M100B-C
品牌:
Qualtek
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 3.93"
用户指南
Tensile Strength 18 lbs (8.16 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Push Mount, Winged Arrowhead
Product Status Obsolete
Series 21
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 0.328' (100.00mm, 3.93")
Length - Approximate 4"
Width 0.098" (2.50mm)
Bundle Diameter 0.85" (21.59mm)