首页 / 射频屏蔽 / 21L-CBSA-1.25X5.0X0.225
minImg
21L-CBSA-1.25X5.0X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21L-CBSA-1.25X5.0X0.225
描述:
RF SHIELD 1.25" X 5" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)