首页 / 射频屏蔽 / 21L-CBSA-3.5X6.0X0.225
minImg
21L-CBSA-3.5X6.0X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21L-CBSA-3.5X6.0X0.225
描述:
RF SHIELD 3.5" X 6" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)