首页 / 射频屏蔽 / 21L-CBSA-4.5X5.25X0.225
minImg
21L-CBSA-4.5X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21L-CBSA-4.5X5.25X0.225
描述:
RF SHIELD 4.5" X 5.25" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)