首页 / 射频屏蔽 / 21M-CBSA-1.75X5.5X0.225
minImg
21M-CBSA-1.75X5.5X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21M-CBSA-1.75X5.5X0.225
描述:
RF SHIELD 1.75" X 5.5" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)