首页 / 射频屏蔽 / 22-CBSA-1.25X3.0X0.2
minImg
22-CBSA-1.25X3.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
22-CBSA-1.25X3.0X0.2
描述:
RF SHIELD 1.25" X 3" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)