22-H290D-C
Qualtek
型号:
22-H290D-C
品牌:
Qualtek
描述:
CBL TIE LOCKING SIL 350LB 11.42"
用户指南
Tensile Strength 350 lbs (158.76 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 22
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Mfr Qualtek
Features -
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 0.951' (290.00mm, 11.42")
Length - Approximate 11.5"
Width 0.311" (7.90mm)
Bundle Diameter 3.57" (90.60mm)