RAF Electronic Hardware
型号:
2203-1032-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
5/16 HEX X 3.00 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1585
$5.1585
5
$5.0179
$25.0895
10
$4.88205
$48.8205
25
$4.74696
$118.674
50
$4.47564
$223.782
100
$4.33998
$433.998
250
$3.933152
$983.288
500
$3.797511
$1898.7555
1000
$3.66188
$3661.88
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.95mm) 5/16" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Overall | 3.000" (76.20mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 2203-1032 |