首页 / 断路器 / 2210-S221-P1T1-Z241-16A
minImg
2210-S221-P1T1-Z241-16A
E-T-A
型号:
2210-S221-P1T1-Z241-16A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRK THERM-M 16A 250VAC/65VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 16A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 2210-S2
Voltage Rating - DC 65 V
Voltage Rating - AC 480 V