首页 / 断路器 / 2210-T220-K0M1-H221-32A
minImg
2210-T220-K0M1-H221-32A
E-T-A
型号:
2210-T220-K0M1-H221-32A
品牌:
E-T-A
描述:
CIRC BRKR THRM
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 32A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 2210-T2
Voltage Rating - DC 65 V
Voltage Rating - AC 480 V