Knowles Syfer
型号:
2211YA250102KJTSYX
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1000PF 250V X7R 2211
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.634
$1.634
10
$1.3224
$13.224
50
$1.15368
$57.684
100
$1.00947
$100.947
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety, Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | FlexiCap™ |
| Thickness (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| Package / Case | 2211 (5728 Metric) |
| Mfr | Knowles Syfer |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |