2220HC332KAT1A
KYOCERA AVX
型号:
2220HC332KAT1A
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 3300PF 3KV X7R 2220
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.130" (3.30mm)
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3300 pF