2220Y1000123KDR
Knowles Syfer
型号:
2220Y1000123KDR
描述:
CAP CER 0.012UF 100V X7R 2220
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Ratings -
Series FlexiCap™
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.012 µF