2225J0630394JDT
Knowles Syfer
型号:
2225J0630394JDT
描述:
CAP CER 0.39UF 63V X7R 2225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63V
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient X7R
Series -
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 0.39 µF