2225J1000562KFR
Knowles Syfer
型号:
2225J1000562KFR
描述:
CAP CER 5600PF 100V C0G/NP0 2225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0 (1B)
Series -
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 5600 pF