2225J2000331FFT
Knowles Syfer
型号:
2225J2000331FFT
描述:
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0 (1B)
Series -
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 330 pF