2225SA332JAT1A
KYOCERA AVX
型号:
2225SA332JAT1A
描述:
CAP CER 3300PF 1.5KV NP0 2225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Series -
Thickness (Max) 0.100" (2.54mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3300 pF