Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
222MPW630K
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 2200PF 10% 630VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.8322
$8.322
50
$0.72105
$36.0525
100
$0.62396
$62.396
500
$0.471409
$235.7045
1000
$0.415948
$415.948
2500
$0.388218
$970.545
5000
$0.374348
$1871.74
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80.381 Ohms |
| Series | MPW |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |