2236T-1032-SS-20
RAF Electronic Hardware
型号:
2236T-1032-SS-20
描述:
HEX STANDOFFPASSIVATE3/8 HEX X 1
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm) Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.406" (10.32mm)
Length - Overall 0.406" (10.32mm)