Laird Technologies EMI
型号:
2240-S
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI ABSORBING SHEET 6"X4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.113
$46.113
10
$43.0236
$430.236
25
$41.22012
$1030.503
100
$37.35571
$3735.571
250
$36.067624
$9016.906
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Material | Silicone Elastomer |
| Thickness - Overall | 0.060" (1.52mm) |
| Product Status | Active |
| Series | Q-Zorb |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Width | 4.000" (101.60mm) |