Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
224MSR400K
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
10
$0.5909
$5.909
50
$0.47291
$23.6455
100
$0.40527
$40.527
500
$0.320853
$160.4265
1000
$0.270199
$270.199
2500
$0.253308
$633.27
5000
$0.236417
$1182.085
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.787" (20.00mm) |
| Size / Dimension | 0.886" L x 0.315" W (22.50mm x 8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.038 Ohms |
| Series | MSR |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |