RAF Electronic Hardware
型号:
2254-832-N
封装:
-
批次:
-
描述:
3/8 HEX X 1-1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7405
$4.7405
5
$4.4992
$22.496
10
$4.38045
$43.8045
25
$4.26246
$106.5615
50
$4.14409
$207.2045
100
$3.907255
$390.7255
250
$3.670458
$917.6145
500
$3.552069
$1776.0345
1000
$3.43367
$3433.67
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.375" (9.53mm) 3/8" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.500" (38.10mm) |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |
| Base Product Number | 2254-832 |