2256R-19J
API Delevan Inc.
型号:
2256R-19J
描述:
FIXED IND 33UH 1.33A 222 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.33A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.33 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 222mOhm Max
Series 2256R
Inductance 33 µH