Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
225P10391WD3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.363
$3.363
10
$2.71035
$27.1035
50
$2.33111
$116.5555
100
$2.114225
$211.4225
500
$1.572136
$786.068
1000
$1.463722
$1463.722
2500
$1.409506
$3523.765
5000
$1.382402
$6912.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | Audio; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.350" (8.90mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.374" (9.50mm) |
| Size / Dimension | 0.701" L x 0.252" W (17.80mm x 6.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Orange Drop® 225P |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 70V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |