RAF Electronic Hardware
型号:
2264-1032-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
3/8 HEX X 2-1/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.566
$13.566
5
$13.1993
$65.9965
10
$12.83165
$128.3165
25
$12.09844
$302.461
50
$11.73193
$586.5965
100
$10.99872
$1099.872
250
$10.26551
$2566.3775
500
$9.898867
$4949.4335
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.375" (9.53mm) 3/8" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 2.250" (57.15mm) |
| Length - Overall | 2.250" (57.15mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #10-32 |
| Base Product Number | 2264-1032 |